در این مقاله به بررسی نحوه حمل بار از آمریکا ، فریت بار به آمریکا و ارسال بار به آمریکا جهت حمل بار مسافری و واردات و صادرات به آمریکا و انواع حمل بار شامل حمل هوایی از آمریکا و حمل دریایی از آمریکا می پردازیم. اگر شما نیز در پی حمل بار از آمریکا ، صادرات و فریت بار مسافری به آمریکا هستید، با ما همراه باشید.

ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده چهارمین کشور پهناور و سومین کشور پرجمعیت جهان است که در آمریکای شمالی واقع شده است. آمریکا یک قدرت پیشرو و راهبر در سیاست، فرهنگ و دانش در جهان به ‌شمار می‌رود. ایالات متحده دومین تولیدکننده بزرگ جهان به حساب می آید به طوری که این کشور با ۱۵۴۷ بیلیون دلار صادرات، دومین صادرکننده بزرگ جهان و اولین کشور واردکننده بزرگ جهان می باشد. اقتصاد آمریکا یک اقتصاد فراصنعتی است که در بخش خدمات و اقتصاد دانش بنیان سابقه و عملکردی شگفت داشته است.

حمل بار از آمریکا

حمل بار از آمریکا

حمل بار از آمریکا برای بسیاری از بازرگانان و تجار از اهمیت بالایی برخوردار است. حمل بار از آمریکا به دو روش قابل انجام است. یکی از آن ها حمل هوایی از آمریکا و دیگری حمل دریایی از آمریکا است. در زیر به حمل هوایی از آمریکا و حمل دریایی از آن می پردازیم.

حمل هوایی از آمریکا

کشور آمریکا متشکل از 50 ایالت است. از میان آن ها واشنگتن دی.سی. پایتخت و پرجمعیت ترین شهر این کشور یعنی نیویورک می باشد. حمل هوایی از آمریکا بیشتر از شهرهای مهمی از جمله نیویورک، لس آنجلس ، شیکاگو ، هیوستون ، فینیکس ، فیلادلفیا ، سن‌آنتونیو ، سن دیگو ، دالاس و …صورت می گیرد.

حمل هوایی از آمریکا

فرودگاه بین ‌المللی هارتسفیلد-جکسون آتلانتا با کد یاتا (ATL )، فرودگاه بین ‌المللی جان اف کندی در شهر نیویورک با کد یاتا ( JFK ) ، فرودگاه بین ‌المللی اوهر شیکاگو با کد یاتا ( ORD )، فرودگاه بین ‌المللی لس آنجلس با کد یاتا ( LAX )، فرودگاه بین‌ المللی دالاس-فورت وُرث با کد یاتا ( DFW )، فرودگاه بین ‌المللی دنور در شهر دنور واقع در ایالت کلرادو با کد یاتا ( DEN ) ، فرودگاه بین ‌المللی سانفرانسیسکو واقع در ایالت کالیفرنیا با کد یاتا ( SFO ) ، فرودگاه بین ‌المللی مک ‌کاران در شهر لاس وگاس واقع در ایالت نوادا با کد یاتا (LAS ) ، فرودگاه بین ‌المللی فینکس اسکای هاربر در شهر فینیکس واقع در ایالت آریزونا با کد یاتا ( PHX ) ، فرودگاه بین ‌المللی جرج بوش در شهر هیوستون واقع در ایالت تگزاس با کد یاتا ( IAH ) و … از فرودگاه های پر رفت و آمدی هستند که حمل هوایی از آمریکا به وسیله آنها صورت می گیرد.مدت زمان حمل بار از آمریکا و ارسال بار به آمریکا به نوع ایرلاین و ناوگان هوایی آن ایرلاین بستگی دارد. زمان حمل هوایی از آمریکا بسته به نوع ایرلاین بین 3 الی 5 روز است. زمان این نوع حمل در مقایسه با حمل دریایی از مزیت هایی است که حتما باید در نظر گرفته شود.

حمل دریایی از آمریکا

در کرانه شرقی ایالات متحده در مجاورت اقیانوس اطلس و کرانه غربی این ایالت، شهرهای بندری فراوانی برای حمل دریایی از آمریکا وجود دارد که می توان از این بنادر برای حمل بار به صورت فول کانتینر، گروپاژ و بالک اقدام کرد. مقصد نهایی حمل دریایی از آمریکا شامل بنادری مانند بندر شهید رجایی ، بندر امام خمینی ، بندر بوشهر می باشد.حمل دریایی از آمریکا

کلان شهرهایی مانند نیویورک ، لس آنجلس ، هیوستون ، فیلادلفیا ، سن دیگو ، سن خوزه ، سانفرانسیسکو ، سیاتل و … عمدتا شهرهایی هستند که حجم زیادی از حمل دریایی از آمریکا را بر دوش دارند.

فریت بار به آمریکا

هر ساله تعداد زیادی از افراد قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر آمریکا را دارند. با توجه به محدودیت های وزنی موجود، هر مسافر تنها مجاز به داشتن مقدار معینی بار به همراه خود بوده و در صورت داشتن اضافه بار می بایست جریمه ای بر مبنای اضافه بار بپردازد. از آنجایی که غالب بار همراه مسافران وزنی بیشتر از مقدار تعیین شده دارد، تنها راه حل برای کاهش هزینه ها و عدم پرداخت جریمه فریت بار به آمریکا می باشد.فریت بار به آمریکا

ارسال بار به آمریکا در اصطلاح فریت بار به آمریکا گفته می شود که شامل حمل و پیک آپ بار شما از درب منزل، بسته بندی مورد نیاز کالا، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه و ارسال بار به آمریکا است. برای ارسال بار به آمریکا بار مسافر در صورت نیاز بسته بندی شده و در جعبه ها قرار داده می شود. پس از این مرحله، کالا مورد نظر برای انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی به فرودگاه پیک آپ شده و سپس اقدام به ارسال و حمل بار به آمریکا می شود. از جمله مواردی که به صورت فریت بار به آمریکا ارسال می شوند شامل اقلامی مانند وسایل منزل ، فرش ، تابلو فرش ، مبلمان منزل ، صنایع دستی و امثال آن می باشد.

ارسال بار به آمریکا

هر ساله کالاهای بسیاری مانند فرش ، پسته ، خشکبار و کفپوش و آبمیوه از اقلامی هستند که به ایالات متحده صادر می شوند.ارسال بار به آمریکا

آن دسته از تجار و بازرگانانی که قصد صادرات و ارسال بار به آمریکا را دارند، می توانند برای ارسال بار خود به دو صورت دریایی و هوایی اقدام کنند که در ادامه این مقاله به هر یک از آنها خواهیم پرداخت. جهت دریافت هزینه حمل بار به آمریکا کافی است تا با کلیک بر روی لینک ( تصویر ) زیر و با تکمیل اطلاعاتی از قبیل وزن و حجم کالا به دریافت هزینه و حمل بار به آمریکا ( به صورت آنلاین ) بپردازید.

خط سبز جهان

حمل بار از آمریکا و فریت بار مسافری
5 (100%) 15 votes