در این مقاله قصد داریم به حمل هوایی از کانادا ، ارسال بار هوایی به تورنتو ، فریت بار به کانادا ، ارسال بار هوایی به ونکوور و حمل هوایی به کانادا بپردازیم. اگر شما نیز در پی ارسال بار مسافری خود به مونترال ، ونکوو و تورنتو یا به دنبال ارزان ترین هزینه و نرخ حمل هوایی از کانادا هستید ، با ما همراه باشید.

کانادا

حمل هوایی از کانادا

کانادا دومین کشور پهناور جهان شمالی ترین کشور قاره آمریکا است. کانادا با تولید ناخالص داخلی اسمی در حدود ۱/۷۹ تریلیون دلار در جایگاه یازدهمین ‌اقتصاد بزرگ جهان در سال ۲۰۱۵ قرار گرفت.
پایتخت کانادا شهر اتاوا و شهرهای تورنتو ، مونترال ، ونکوور از مهمترین شهرهای این کشور می باشند. همچنین وندزو و برخی شهرهای دیگر مانند هالی ‌فکس، کیچنر، واترلو، ادمونتون و وینی ‌پگ از شهرهای مهم کانادا به شمار می روند. کانادا از ثروتمندترین کشورهای جهان محسوب می‌شود و در بین ۱۰ کشور اول تولید کننده جهان قرار می گیرد. اقتصاد کانادا از تنوع و گوناگونی فراوانی برخوردار است. بیشترین شرکت های تولیدی این کشور در دو استان کبک و انتاریو قرار دارند. از تولیدات کشور کانادا می توان به مواد غذایی، چوب و کاغذ، تولیدات فلزی، نفت و صنایع شیمیایی و محصولات فراوان کشاورزی از جمله گندم، دانه‌های روغنی، میوه، سبزیجات و توتون اشاره کرد.

 

حمل هوایی از کانادا

حمل هوایی از کانادا به عنوان راهی مناسب برای واردات از این کشور محسوب می شود. زمان حمل هوایی از کانادا یکی از معیارها و مزیت های مورد توجه برای استفاده کنندگان از این روش است. مدت زمان حمل بار از کانادا به صورت هوایی که بسته به ایرلاین و نوع ناوگان هوایی اعم از داخلی و خارجی متغیر بوده که معمولا بین 5 الی 7 روز می باشد. البته این تنها قسمتی از عوامل موثر در مدت زمان حمل هوایی به کانادا و حمل بار از این کشور است، چرا که باید در بین شرکت حمل و نقل بین المللی و فروشنده نیز همکاری های لازم جهت ارسال کالا از مبدا اقدام گیرد.

حمل هوایی به کانادا

حمل هوایی به کانادا

اقلامی مانند خشكبار ، میوه‌های‌ خشک ، سبزی‌های‌ خشک‌ ، ادویه ‌جات‌ ، دانه‏ های‌ خوراكی‌ و همچنین اسباب اثاثیه منزل از اقلامی هستند که اغلب به صورت حمل هوایی به کانادا ارسال می گردند.

حمل هوایی به کانادا و حمل بار از کانادا، از فرودگاه های بین المللی و مهم این کشور انجام می گیرد که شامل فرودگاه هایی مانند: فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو (Toronto Pearson International Airport) با کد یاتا ( YYZ )، فرودگاه بین المللی ونکوور (Vancouver International Airport) با کد یاتا ( YVR )، فرودگاه بین المللی اتاوا ( Ottawa International Airport ) با کد یاتا ( YOW )، فرودگاه کمبریج بی ( Cambridge Bay Airport ) با کد یاتا ( YCB ) و فرودگاه شارلوت تاون ( Charlottetown Airport ) با کد یاتا ( YYG ) می باشد.

حمل بار هوایی به کانادا به شهرهای مختلفی صورت می گیرد و تورنتو و ونکوور از جمله شهرهایی هستند که بسیاری از تجار و مهاجران آنها را به عنوان مقصد نهایی خود انتخاب می کنند. به همین دلیل در ادامه به بررسی ارسال بار به این شهرها می پردازیم.

ارسال بار هوایی به ونکوور – ارسال بار هوایی به تورنتو

ارسال بار هوایی به ونکوور - ارسال بار هوایی به تورنتو

تورنتو و ونکوور از مهمترین شهرهای کانادا به شمار می روند که با وجود بزرگترین مراکز صنعتی، هر ساله حجم زیادی از کالاهای تجاری با بیش از ۱۶۰ اقتصاد در جهان، در آن ها مبادله و تجارت می ‌شود. در سال‌های اخیر ونکوور به مرکزی برای توسعهٔ نرم ‌افزار، هوافضا، زیست‌ فناوری ، توسعهٔ بازی‌های ویدئویی، استودیوهای انیمیشن و صنعت فیلم و تلویزیون تبدیل شده ‌است. تورنتو نیز توسعه ‌دهنده بخش‌های اقتصادی شامل امور مالی، خدمات تجاری، ارتباطات، هوافضا، حمل و نقل، رسانه، هنر، فیلم، ساخت برنامه‌های تلویزیونی، انتشارات، تحقیقات پزشکی، آموزش، تولید نرم‌افزار، گردشگری، مهندسی و صنایع ورزشی به شمار می رود. از این رو بسیاری بازرگانان و مهاجران، برای تجارت و زندگی به ارسال بار هوایی به تورنتو و ارسال بار به ونکوور اقدام می کنند.

هزینه ارسال بار هوایی به ونکوور و تورنتو چه قدر است؟

هزینه ارسال و هزینه حمل بار از سوالات مهمی است که قبل از ارسال بار به تورنتو و شهرهای دیگر آن باید مورد بررسی قرار بگیرد. هزینه حمل بار از کانادا سوال جامعی است که با توجه به وزن و حجم بار ارسالی قابل پاسخ است.

از این رو باید سیستمی طراحی گردیده تا با توجه به مبداء و مقصد، حجم ، وزن ، ابعاد و ماهیت کالا مورد نظر به هزینه حمل بپدازد. این همان سیستمی است که توسط خط سبز جهان طراحی گردیده تا بازرگانان و مهاجران بتوانند به صورت آنلاین و سریع به دریافت هزینه حمل کالای خود بپردازند. اگر شما نیز به دنبال هزینه حمل بار از کانادا هستید کافی است تا بر روی لینک زیر کلیک نموده و با کامل نمودن اطلاعاتی از قبیل ابعاد ، وزن و مشخصات کالای خود، هزینه حمل بار به مقصد نهایی را دریافت کرده و در صورت تمایل به ارسال آن توسط شرکت خط سبز جهان بپردازید.

خط سبز جهان

فریت بار به کانادا – ارسال بار هوایی به تورنتو

فریت بار به کانادا

کانادا کشوری مهاجر پذیر است و همواره افراد زیادی در فکر سفر به این کشور پهناور هستند. کانادا سالانه با بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ مهاجر جدید یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا می باشد. یکی از مشکلات موجود در این راه، حمل اضافه بار است. به دلیل محدودیت های موجود و جریمه های سنگین اضافه بار همراه مسافر ، بهتر است بار به روش مقرون به صرفه تری حمل گردد. فریت بار به کانادا و فریت بار مسافری از بهترین این روش هاست. فریت بار در اصطلاح به معنای بار همراه مسافر است. یکی از خدمات خط سبز در این راستا بسته بندی مناسب و پیک آپ بار از درب منزل است. در صورت تمایل به دریافت هزینه فریت بار و اطلاعات بیشتر کافیست تا با مشاوران زبده خط سبز تماس حاصل نمایید.

آیا به جز حمل هوایی راه دیگری برای حمل بار به کانادا وجود دارد؟

از آنجائیکه شهرهای ایرانی نشین کانادا اغلب دارای بندر هستند ارسال بار به تورنتو ، ونکوور ، اتاوا و مونترال از طریق دریایی امکان پذیر است ولی باید توجه داشت که این روش معایبی نیز دارد. از آنجایی که زمان حمل بار دریایی از کانادا بسیار بیشتر از زمان حمل هوایی است باید به این موضوع توجه داشت که اگر حجم و وزن محموله شما کمتر از ۱۵۰۰ کیلوگرم است پس مطمئنا ارسال بار دریایی به کانادا برای شما به صرفه نیست و بهتر است شما از روش فریت بار هوایی به کانادا استفاده کنید چرا که مثلا ممکن است ارسال بار دریایی به تورنتو به طور تقریبی ۵۰ روز و ارسال بار دریایی به ونکوور ۶۵ روز به طول بیانجامد. اگر شما نیز به دنبال کسب اطلاعاتی بیشتر درباره ارسال بار دریایی به کانادا هستید، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

از امتیاز شما متشکریم