اکثر وارد کنندگان دغدغه این را دارین که بار وارداتی خود را قبل از سال نو حمل کنند یا بعد از سال نو. خب بدیهی است که این شما هستید که تصمیم میگیرید بار خود را کی حمل کنید و این بستگی به شرایط بازار کار شما و شرکت شما دارد.

بار وارداتی

چند نکته در مورد بار وارداتی از اروپا به صورت زمینی:

اول اینکه معمولا مدت زمان حمل بار وارداتی از کشور های اروپایی به طور معمول بین 15 الی 25 روز است پس اگر قصد دارید بار وارداتی خود را قبل از عید بفرستید، دست دست نکنید چون شما 15 روز وقت دارید که استراحت کنید و در این زمان بار شما از مبدا به مقصد میرسد. در ضمن در این مدت تعطیلات عید معمولا ترخیصکار ها بنا به دلایل شخصی خودشان هیچ سندی را به دست نمیگیرند و اگر بارتان ها هوایی هم حمل کنید در این مدت کسی بارتان را ترخیص نمیکند.

بار هوایی خود را کی حمل کنیم؟

اگر قصد دارید که بار وارداتی خود را به صورت هوایی حمل کنید بهتر است نیمه اول عید اقدام به واردات کنید، چرا که آماده شدن قبض انبار نیز زمانی میبرد. در کل باید جوری برنامه ریزی کنید که 2 روز برای قبض انبار وقت کنار گذاشته باشید. در ضمن در زمانب

چرا قیمت حمل تراک قبل از سال نو افزایش می یابد؟

دلیلی افزایش قیمت بار وارداتی زمینی این است که هنگامی که راننده ها از مبدا کشور های اروپایی به سمت ایران حرکت میکنند هنگام بازگشت باری نیست از سمت ایران به کشور های اروپایی برگردانند. لذا قیمتی که میخواهند در برگشت سود کنند را روی کرایه رفت  خود میکشند. حال بهتر هست که اگر عجله ای بابت حمل بار خود ندارید حمل بار خود را به زمانی دیگر موکول کنید، تا کرایه بار وارداتی خود نیز کاهش بیابد.

5/5 - (3 امتیاز)