برقراری مجدد پروازهای هفتگی کیش- مسقط 

با توجه به کاهش شیوع کرونا، معاون بازرگانی هواپیمایی کیش از برقراری دوباره پروازهای هفتگی کیش – مسقط (عمان) خبر داد و گفت: برای اولین بار در تاریخ هوانوردی کشورمان، مسافرین و گردشگران خارجی از طریق جزیره کیش به باقی نقاط کشور ترانزیت هوایی می‌شوند.

اتصال شمال به جنوب و جذب توریست خارجی

از سرگیری پروازهای هفتگی کیش مسقط

طبق اعلام روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت هواپیمایی کیش، عادل نورعلی، اظهار داشت: با توجه به مطالعات چند ماهه و شناخت نیاز کشور و با هدف ارزآوری و رونق اقتصادی و با توجه به علاقه‌مندی گردشگران خارجی به دیدنی‌های تاریخی و تفریحی جزیره کیش و ایران و از سوی دیگر شروع صدور ویزای توریستی ایران، بنا شد تا طرحی جامع در این راستا پی ریزی شود تا هم جنوب به شمال ایران به‌ صورت هوایی متصل شود و هم توسعه گردشگری و جذب توریست خارجی رونق فزاینده ای پیدا کند.

عادل نورعلی در ادامه گفت: همزمان با پایان پیک پنجم کرونا و شروع صدور ویزای توریستی، پروژه “اتصال خلیج فارس به دریای خزر” وارد فاز اجرایی شد تا برای نخستین بار در تاریخ هوانوردی کشور، مسافرین و گردشگران خارجی از راه جزیره کیش به سایر نقاط کشور ترانزیت هوایی شوند.

معاون بازرگانی هواپیمایی کیش تاکید کرد: با طرح پروژه “اتصال خلیج فارس به دریای خزر” مسافران و گردشگران امارات، قطر، کویت و عمان با پروازهای هواپیمایی کیش به جزیره کیش سفر می کنند و پس از بازدید از جزیره به سوی سایر نقاط کشور ترانزیت می‌شوند تا به سفر خود در ایران ادامه دهند.

وی اضافه کرد: با برقراری پروازهای کیش – مسقط، این طرح به صورت رسمی افتتاح شد و در فازهای بعدی بزودی پروازهای بین‌المللی کیش به کشور کویت،  دبی و دوحه راه اندازی می شود.

5/5 - (2 امتیاز)