در این مقاله قصد داریم به حمل بار از استرالیا ، فریت بار به استرالیا ، روش های حمل بار به استرالیا شامل حمل بار هوایی به استرالیا و حمل بار دریایی به استرالیا بپردازیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار مسافری به استرالیا و فریت بار به استرالیا با ما همراه باشید.

حمل بار از استرالیا

فریت بار به استرالیا - حمل بار هوایی به استرالیا

استرالیا کشوری است توسعه یافته در نیمکره جنوبی و با وسعت ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع ، ششمین کشور پهناور دنیا است. شهر کانبرا پایتخت استرالیا که در جنوب شرقی این کشور و در میان دو شهر بزرگ «سیدنی» و «ملبورن» قرار دارد. استرالیا یکی از قلمروهای همسود است و از ایالات های نیوساوت ولز، ویکتوریا، کویینزلند، استرالیای جنوبی، استرالیای غربی و تاسمانیا تشکیل شده است. از شهرهای مهم این کشور می توان به کانبرا ، سیدنی ، ملبورن ، آدلاید ، بریزبین و پرت اشاره کرد.

استرالیا کشوری ثروتمند با اقتصادی توسعه یافته مبتنی بر توان بخش خصوصی در بخش بازرگانی و کشاورزی و تولید ناخالص داخلی نسبتا بالا است. از آنجا که این کشور از لحاظ منابع طبیعی کشوری بسیار غنی می باشد و یکی از بزرگترین صادر کنندگان محصولات کشاورزی به خصوص گندم و پشم ، مواد معدنی (  آهن ، نیکل ، مس ، بوکسیت ، منگنز ، اورانیوم ، الماس ، طلا و نقره ، روی و زغال سنگ ) و مواد اولیه در دنیا می باشد، هر ساله بازرگانان زیادی به واردات و حمل بار از استرالیا اقدام می کنند. مهمترین اقلام صادراتی استرالیا محصولات کشاورزی، زغال، طلا، پشم، گندم، گوشت، ماشین آلات شامل کامپیوتر، تجهیزات پزشکی، چشم پزشکی و فنی، مواد دارویی، مواد شیمیایی غیر آلی، پلاستیک و مواد پلاستیکی، شکر، لبنیات، آلومینیوم، سنگ آهن و تجهیزات حمل و نقل و باربری است.

حمل بار به استرالیا – فریت بار به استرالیا

حمل بار به استرالیا - حمل بار از استرالیا

استرالیا یکی از کشورهای مهاجرپذیر است که از نظر شاخص توسعه‌ی انسانی در رتبه‌ی دوم قرار دارد که شامل پارامترهایی از جمله کیفیت زندگی، بهداشت، آموزش و آزادی اقتصادی می باشد. از این رو هرساله تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان قصد مهاجرت به این کشور را دارند. یکی از مشکلات پیش رو در این مسیر، حمل اضافه بار به این کشور است. به دلیل محدودیت های موجود و جریمه های سنگین اضافه بار تعیین شده توسط فرودگاه، بهتر است بار به روش مقرون به صرفه تری حمل گردد. فریت بار به استرالیا و فریت بار مسافری بهترین این روش هاست. فریت بار در اصطلاح به معنای بار همراه مسافر است. یکی از خدمات خط سبز در این راستا بسته بندی مناسب و پیک آپ بار از درب منزل است. در صورت تمایل به دریافت هزینه فریت بار و اطلاعات بیشتر کافیست تا با مشاوران زبده خط سبز تماس حاصل نمایید.

حمل بار دریایی به استرالیا

استرالیا توسط آب های اقیانوس آرام به گونه ای احاطه شده است که با هیچ یک از کشورهای اطراف آن مرز خشکی ندارد. از این رو بسیاری از شهرهای مهم آن همچون سیدنی ، ملبورن ، آدلاید ، بریزبین و پرت دارای بندرگاه های بزرگی جهت حمل بار دریایی به استرالیا و حمل بار از استرالیا می باشند. زمان حمل بار به این روش بسیار طولانی تر از حمل بار هوایی به استرالیا است. روش حمل بار دریایی به استرالیا مناسب بارهایی با حجم بالا و تناژهای بیشتر از ۱۵۰۰ کیلوگرم و بارهایی است که در واردات و صادرات آن ها عجله ای وجود ندارد.حمل بار دریایی به استرالیا

هزینه حمل بار به استرالیا

شرکت خط سبز با ارائه خدمات حمل بار هوایی ، مسافری ، دریایی و زمینی، همواره سعی در جلب رضایت شما را داشته است. در این راستا و در جهت جلب رضایت شما ، سامانه استعلام هزینه ای را طراحی کرده ایم تا بتوان به راحتی از این طریق به دریافت هزینه حمل بار پرداخت. آن دسته از تجار و بازرگانانی که قصد صادرات و حمل بار به استرالیا را دارند، می توانند برای ارسال بار خود به دو صورت دریایی و هوایی اقدام نمایند که در این مقاله به هر یک از آنها پرداخته ایم. جهت دریافت هزینه حمل بار به استرالیا و فریت بار به استرالیا کافی است تا با کلیک بر روی لینک ( تصویر ) زیر و با تکمیل اطلاعاتی از قبیل وزن و حجم کالا به دریافت هزینه حمل بار ( به صورت آنلاین ) بپردازید.

خط سبز جهان