رهگیری محموله

رهگیری محموله از درب کارخانه فروشنده تا درب شرکت شما!
بسیاری از واردکنندگان بارهای هوائی،دریائی و زمینی این دغدغه را دارند که از زمانی که بار را تحویل شرکت حمل کننده می دهند تا زمانی که بارشان به مقصد میرسد آپدیت لحظه به لحظه بگیرند. خیلی از سیستم های ترکینگ حمل ونقل بین المللی در دنیا این قابلیت را برای صاحب کالا فراهم میکنند که کالای خود را رهگیری کند. اما خیلی از صاحبان کالا یا لینک رسیدن به این سایت ها را ندارند، یا اساسا حوصله سرچ کردن در مرجع های مختلف برای رهگیری مرسولات خود را ندارند.

شرکت خط سبز جهان برای سهولت رهگیری کالاهای وارداتی شما عزیزان، با استفاده از سیستم های تحت وب و CRM، آخرین تغییرات اعمال شده روی کالای شما را به شما به صورت لحظه ای  به  شما خبر میدهد.

چیزی که این سیستم را با سایر سیستم های ترکینگ متمایز میکند، آپدیت بار شما از لحظه قبض شدن بار تا لحظه تحویل آن به درب شرکت شماست. شما در این سیستم میتوانید آخرین نظریان کارشناسان،ارزیابان و سیستم های همجوار گمرکی را ببینید و در صورت نیاز حتی اعمال نظر کنید.

اگر هنوز شماره رهگیری محموله خود را نگرفته اید یا بنا به دلایلی آن را فراموش کرده اید، کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شماره رهگیری محموله شما را برایتان روی ایمیل شرکتی شما ارسال کنند.

1.8/5 - (51 امتیاز)

Enter the Consignment No.

Ex: 12345