حمل و نقل بین المللی

خدمات بار هوایی خط سبز جهان برای برآوردن نیاز شرکتها ، بازرگانان به سرویس حمل تحت نظر سازمان هواپیمایی کشوری تاسیس شد. ما بر این باوریم که گردآوری کلیه سرویس های لجستیک و حمل و نقل بین المللی در یک مجموعه هرچند به سختی امکانپذیر باشد اما می تواند مخاطبین اینگونه خدمات را از سردرگمی و هدر دادن زمان دور نماید.

شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان

شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان با بهره مندی از کادری مجرب و دانش آموخته در زمینه حمل و نقل، آماده ارائه سرویس های حمل هوایی،حمل زمینی و حمل دریایی از سراسر نقاط جهان به ایران و بلعکس می باشد.هدف همه فعالان حوزه حمل و نقل مشتری مداری و رضایتمندی مشتریانش است که مانیز در زمینه حمل و نقل  از این قضیه مستثنی نیستیم. اما به راستی برای رضایتنمدی مشتری چه فاکتور هایی لازم است؟

وقتی شما به عنوان یک تاجر، مدیر بازرگانی، مدیر فروش، مدیر عامل و…نیازمند کسب اطلاعات به روز شده در مورد حمل و نقل بین المللی محمولهء خود هستید،شما نیاز دارید تا بتوانید با مقایسهء تمامی مسیرهای ممکن برای حمل کالای خود چه از بعد هزینه های مالی و چه از بعد هزینه های فرصت و زمانی بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید، سرویس های بدون محدودیت حمل و نقل بین المللی ما می تواند ابزاری کارا و قابل اطمینان به عنوان مشاور و مجری برای تصمیم گیری شما باشد.

مشاوره خدمات حمل و گمرکی

مشاورین گمرکی شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان آماده ارائه خدمات مشاوره ترخیص کالا،پلان های بلند مدت واردات و صادرات کالا،و پلان های بازرگانی برای تمامی تجار و شرکت های بازرگانی می باشد. مبنی کارگروه مشاورین گمرکی ما در ابتدا مشاوره است و نه ارائه خدمات. ما بر این باوریم که مشتری ما با دریافت مشاوره صحیح، خود به این نتیجه میرسد که آیا نیازمند خدمات ترخیص کالا از سوی ما هست یا نه!دیدگاه سازمانی ما به این صورت است که رضایت مندی و نیکنامی خود را بر منافع مالی اولویت دهیم و بر این اصل مهم پا فشاری میکنیم. شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان برای حمل یک بسته 1 کیلویی تا یک چارتر هواپیما در ابتدا به شما مشاوره میدهد. گاهی اوقات یک شماوره ساده میتواند از صرف هزینه های هنگفت جلوگیری کند وظیفه ما در این بین ارائه آموزش و راهنمایی شما عزیزان در راستای حمل کالای شماست.