حمل و نقل بین المللی

خدمات بار هوایی خط سبز جهان برای برآوردن نیاز شرکتها ، بازرگانان به سرویس حمل تحت نظر سازمان هواپیمایی کشوری تاسیس شد. ما بر این باوریم که گردآوری کلیه سرویس های لجستیک و حمل و نقل بین المللی در یک مجموعه هرچند به سختی امکانپذیر باشد اما می تواند مخاطبین اینگونه خدمات را از سردرگمی و هدر دادن زمان دور نماید.

شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان

شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان با بهره مندی از کادری مجرب و دانش آموخته در زمینه حمل و نقل، آماده ارائه سرویس های حمل هوایی،حمل زمینی و حمل دریایی از سراسر نقاط جهان به ایران و بلعکس می باشد.هدف همه فعالان حوزه حمل و نقل مشتری مداری و رضایتمندی مشتریانش است که مانیز در زمینه حمل و نقل  از این قضیه مستثنی نیستیم. اما به راستی برای رضایتنمدی مشتری چه فاکتور هایی لازم است؟

وقتی شما به عنوان یک تاجر، مدیر بازرگانی، مدیر فروش، مدیر عامل و…نیازمند کسب اطلاعات به روز شده در مورد حمل و نقل بین المللی محمولهء خود هستید،شما نیاز دارید تا بتوانید با مقایسهء تمامی مسیرهای ممکن برای حمل کالای خود چه از بعد هزینه های مالی و چه از بعد هزینه های فرصت و زمانی بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید، سرویس های بدون محدودیت حمل و نقل بین المللی ما می تواند ابزاری کارا و قابل اطمینان به عنوان مشاور و مجری برای تصمیم گیری شما باشد.

مشاوره خدمات حمل و گمرکی

مشاورین گمرکی شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان آماده ارائه خدمات مشاوره ترخیص کالا،پلان های بلند مدت واردات و صادرات کالا،و پلان های بازرگانی برای تمامی تجار و شرکت های بازرگانی می باشد. مبنی کارگروه مشاورین گمرکی ما در ابتدا مشاوره است و نه ارائه خدمات. ما بر این باوریم که مشتری ما با دریافت مشاوره صحیح، خود به این نتیجه میرسد که آیا نیازمند خدمات ترخیص کالا از سوی ما هست یا نه!دیدگاه سازمانی ما به این صورت است که رضایت مندی و نیکنامی خود را بر منافع مالی اولویت دهیم و بر این اصل مهم پا فشاری میکنیم. شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان برای حمل یک بسته 1 کیلویی تا یک چارتر هواپیما در ابتدا به شما مشاوره میدهد. گاهی اوقات یک شماوره ساده میتواند از صرف هزینه های هنگفت جلوگیری کند وظیفه ما در این بین ارائه آموزش و راهنمایی شما عزیزان در راستای حمل کالای شماست.

مشاور شما در امور برآورد هزینه های حمل و ترخیص کالا درمناقصات دولتی و خصوصی

با چندین سال سابقه درخشان در امور حمل هوایی،دریایی و زمینی این افتخار را داریم تا شما عزیزان را در زمینه حمل و ترخیص کالای خود از مبدا تا مقصد راهنمایی و پشتیبانی کنیم. بسیاری از بازرگانان با این دغدغه روبه رو هستند تا در هنگام ارسال قیمت پیشنهادی خود در مزایده های دولتی و یا خصوصی هزینه های حمل و ترخیص کالای خود را نیز بدانند. شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان با بهره مندی از تیم مالی و وکلای حقوقی قادر به ارائه مشاوره در زمینه ارسال هزینه پیشنهادی شما در مزایده می باشد. استعلام قیمت حمل و ترخیص برای شما هزینه ای ندارد. شما میتوانید اطلاعات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و قیمت خود را از طریق ایمل به صورت ریز دریافت فرمائید.

حمل و نقل بین المللی چیست؟

حمل ونقل بین المللی عبارت است از جا به جایی یک کالا از مبدائی مشخص(در خارج از کشور) به مقصدی مشخص که (در داخل کشور) و بلعکس که توسط حامل های دریایی، زمینی و هوایی بر اساس قوانین تعیین شده بین المللی و ضوابط معین شده کشور مبدا و مقصد می باشد می گویند.

انواع شرکت های حمل و نقل بین المللی

عموما شرکت های حمل به دو دسته کریر و فورواردر تقسیم میشوند که هر کدام بر اساس ماهیت شرکتشان وظایف متفاوتی دارند. وظیفه کریر حمل کالا بین دو کشور به یکی از طرق هوایی، دریایی و زمینی تحت قوانین جاری بین المللی است. وظیفه فورواردر نیز هماهنگی و انجام امور اداری حمل کالا به سه روش حمل مذکور و قبول مسئولیت هایی است که بسته به نوع حمل کالا در قرارداد منعقد شده است


استعلام کرایه حمل

وظیفه ما در برابر محیط زیست چیست؟

رسالت تمامی ما در برابر سیاره ای که روی آن زندگی میکنیم، حفظ منابع موجود و جلوگیری از تخریب منابع طبیعی می باشد. شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز جهان برای جلوگیری از قطع درختان اقدام به استفاده از کاغذ های بازیافتی نموده است و با انجام تمامی مراحل اداری داخلی و خارجی خود تحت شبکه های وب پایه از پرینت و بایگانی اسناد به صورت هاردکپی تا حد توان جلوگیری کرده است. ما بر این باوریم که رعایت مسائلی از این قبیل، هر چند کم باعث جلوگیری از روند نابودی منابع طبیعی و گرم شدن کره زمین میگردد.

4.5/5 - (18 امتیاز)